درباره ما

آیا تا به حال اتفاق افتاده است که در اینترنت به دنبال مقاله، پایان نامه، پروژه و یا مقاله ترجمه شده بگردید و چیزی پیدا نکنید؟
آرشیو کافه دانشجو جایی است که می توانید همه این ها و بیش از این ها راهم در آن پیدا کنید. در این سایت ، مقاله آماده ، پایان نامه آماده ، پروژه آماده (پاور پوینت ، اتوکد) ، مقالات ترجمه شده از همه رشته ها عرضه می شود.در واقع دانشجویانی که با زحمت اپری بوجود آورده اند اعم از مقاله یا پیایان نامه یا پروژه یا ترجمه در این سایت با مبلعغی اندک به دانشجویان و علم پژوهان دیگر عرضه می کنند. شما نیز اگر اثری دارید که روی آن زحمت کشیده اید می توانید در این سایت عرضه کنید تا هم دیگران از یافته های شما استفاده کنند و هم خودتان از عواید مالی آن بهرمند شوید.
استفاده از محصولات این سایت بسیار آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید دسترسی به اینترنت و داشتن یک کارت عابربانک است. شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز محصول مورد نظر خود را از این سایت بخرید و در عرض چند لحظه آن را دریافت کنید. یعنی اول محصول خود را انتخاب می کنید بعد منتقل می شوید به سایت بانک و آنجا با شماره ۱۶ رقمی کارت عابربانکی خود مبلغ مورد نظر را پرداخته و سپس محصول مورد نظر را در کامپیوتر خود ذخیره (دانلود) می کنید. همزمان یک نسخه از محصول سفارشی شما نیز به آدرس پست الکترونیکی (ایمیل) شما ارسال می شود. تمامی این فرایند کمتر از ۵ دقیقه طول می برد.

بله دقیقاً منظور همان پروژه آماده است. بسیاری از دانشجویان و حتی دانش آموزان به منظور دریافت نمره یا قبولی در دروس خود نیازمند پروژه های مختلفی هستند. اما یکی از نگرانی های طیف دانشجوی کشور، پروژه های فاقد کیفیت حرفه ای در سطوح عالی آکادمیک می باشد. مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نیازمند پروژه های آماده تخصصی هستند که تمامی اصول اجرای کار را رعایت کرده باشند. البته که این تیپ از کارها برای دانشجویانی مناسب است که مشکلی با پروژه آماده ندارند چرا که بعلت فروش کلیه سفارشات آماده دانشجویی، امکان پیدا کردن این پروژه ها در ژورنالها و مجلات علمی نیز وجود دارد. بطور کلی سفارشات آماده شامل:
۱. مقاله آماده (مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله علمی ترویجی، مقاله دایره المعارفی، مقاله کنفرانسی، مقاله ISI)
۲. تحقیق دانشجویی آماده
۳. پایان نامه آماده
۴. پروپوزال آماده
۵. پروژه آماده درس روش تحقیق
۶. پاورپوینت آماده
۷. پروژه دانشجویی آماده
۸. و حتی تحقیق دانش آموزی آماده
می باشند. این تیپ از سفارشات، توسط کارشناسان خبره در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری پیش تر صورت گرفته است و بیش تر این مقالات، در ژورنال ها و مجلات علمی معتبر نیز به چاپ رسیده است. بطور کلی این سفارشات به منظور کاهش هزینه دانشجویانی که فرصت زمانی و تجربه تهیه مقاله، تحقیق و غیره را ندارند، بسیار مفید فایده است.

در سریع ترین زمان به درخواست های شما پاسخ داده می شود. در صورتی که مشکلی در خرید و یا دریافت سفارش خود داشتید با شماره تلفن ۰۹۱۴۷۱۴۷۱۱۲ تماس حاصل فرمائید.

 

سفارش پروژه