سفارش پروژه

خدمات آنلاین ما

سبکی نو در ارائه خدمات برای شما

ما بستری را فراهم آورده ایم تا شما بتوانید یک کافی نت مجازی را در کنار خود احساس کنید و تمامی کارهایی که در این حوزه می باشد را به راحتی و فقط با چند کلیک ساده انجام دهید.

بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان

کافی نت در دنیای مجازی را با ما تجربه کنید و هر آنچه از یک کافی نت می خواهید را با ما در میان بگذارید از تحقیقات و پروژه و همچنین انجام پاورپوینت ، ترجمه و … را از تیم کافه دانشجو بخواهید، هدف ما سرعت بخشیدن به کارهای شماست.

مراحل انجام سفارش خدمات در کافه دانشجو

ارسال سفارش پروژه
ارسال سفارش پروژه
بیشتر بخوانید
ابتدا مشتری با پرکردن فرم سفارش و با توضیح کامل جزییات پژوهش و آپلودفایل‌های مربوطه، سفارش پروژه خود را بصورت رایگان ثبت می‌نماید. سفارش می‌تواند شامل انجام پروژه دانشجویی ، انجام پروژه متلب، انجام پروژه برنامه نویسی و نرم افزاری، انجام پروژه‌های مربوط به سایر رشته‌ها، ترجمه متون تخصصی و تدریس خصوصی باشد. برای تمام درخواست‌ها باید از طریق منوی سفارش پروژه اقدام کرد.
بررسی سفارش و قیمت‌گذاری
بررسی سفارش و قیمت‌گذاری
بیشتر بخوانید
پس از سفارش پروژه کارشناسان کافه دانشجو به مشتری مشاوره‌های لازم را در ارتباط با درخواست کارفرما و رهیافت‌های مختلف برای انجام آن ارائه می‌دهند و قیمت پایه را برای انجام پروژه با هریک از این رهیافت‌ها تعیین می‌نمایند. قیمت یک پروژه براساس میزان سختی و زمان تقریبی برای انجام پروژه و زمان تحویل، تعیین خواهد شد.
واریز پیش‌پرداخت و شروع پروژه
واریز پیش‌پرداخت و شروع پروژه
بیشتر بخوانید
پس از قیمت گذاری، سفارش برای کارشناسان مربوطه ارسال می‌شود، و کارشناس سفارش را به مناسب‌ترین قیمت واگذار می‌نماید. پس از موافقت شما و واریز مبلغ پیش پرداخت ۵۰ درصدی، انجام پروژه شما آغاز خواهد شد.
تسویه حساب و ارسال پروژه
تسویه حساب و ارسال پروژه
بیشتر بخوانید
پس از اتمام انجام پروژه، اتمام پروژه به اطلاع مشتری خواهد رسید. پس از تسویه حساب کامل، فایل نهایی پروژه برای مشتری فرستاده خواهد شد. کارفرما به مدت ۷۲ ساعت مهلت بررسی محتوای پروژه و بررسی صحت و ارسال سوال یا اعتراض دارد. برای پروژه‌های سنگین‌تر این زمان با هماهنگی قبلی قابل تمدید است.
قبل
بعدی